Výkup

Written by admin

Chcete prodat vůz bez
starostí a papírování?

Potřebujete peníze ihned na ruku? Potřebujete finance k jinému účelu, než je nákup nového vozu? Nechcete dlouho čekat než se vůz prodá v komisním prodeji jiného  autobazaru? Nechcete shánět kupce a vyřizovat nezbytné formality sami? Pak je pro vás prodej vozu za hotové v autobazaru FM Auto s.r.o. tou správnou volbou!

Komisní prodej

Vše zařídíme za vás

Chcete prodat Vaše staré auto, a stanovit si prodejní cenu a přitom se o nic nestarat? V případě komisního prodeje se o nic  nestaráte, všechno zařídíme za Vás. Váš vůz vystavíme v našem autobazaru  FM Auto s.r.o. a peníze obdržíte po prodeji vozidla.

  • U nás v autobazaru FM Auto s.r.o. neplatíte žádné parkovné!
  • Ve firmě FM Auto s.r.o. automaticky  prověřujeme původ vozidel. Vozidla s nejasným původem neprodáváme ani  nezprostředkováváme prodej takovýchto vozidel.
  • Při prověřováni spolupracujeme s firmami CEBIA a CARDETECT.
  • Smlouva o komisním prodeji se v našem autobazaru FM Auto s.r.o. uzavírá na dobu neurčitou.
  • Peníze po prodeji vyplácíme okamžitě po převodu, nebo odhlášení na nového majitele.
  • Provize našeho autobazaru je smluvní dle ceny vozu.
 

Protiúčet

Zhodnoťte svůj starý vůz

Máte starý vůz a chcete ho vyměnit za nový? Pak je tady právě pro Vás prodej v autobazaru FM Auto s.r.o. protiúčtem. Váš stávající ojetý vůz je možné použít jako protihodnotu na nové auto a  vy se tímto způsobem zbavíte starostí s prodejem původního vozu. Nákup i prodej vozu vyřídíte v  autobazaru FM Auto s.r.o. na jednom místě a to bez zdlouhavého vyřizování  formalit. Vše zařídíme za Vás. Po kontrole identifikačních znaků vašeho  vozu sepíšeme smlouvu a vy od nás můžete okamžitě odjet s vybraným  vozem.
Vyplňte prosím následující formulář, budeme Vás v brzké době kontaktovat a dohodneme případné podrobnosti.
Pole označená hvězdičkou * jsou povinná!
22. 3. 2022
Back to top